Admini

Admini

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

30 Janar 20:09
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar+targa+siguracion te sapo paguara, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio mp3+bluetooth, navigator, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, sensore parkimi, vaj filtra te nderruara etj etj Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme... Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana 0695500905
Kategoria: Makina

Mercedes E270 Automatike 2001

30 Janar 19:54
Shitet Mercedes E270 Automatike 2001 Cmimi:3200 Euro I Diskutueshem Nr cel:+355688239819 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure ->Navi Te Madh Me CD.DVD ->Klima Dixhitale ->Sistem Audio Harman//Kardon ->Komanda Ne Timon ->Hapje Mbyllje Qendre Me Pult ->Pasqyra Me Sinjale ->Timon Me Ulje Ngritje Sipas Deshires ->Pasqyra Me Palosje ->Karikator Me 6-CD ->Disqe Alumini ->Klima Bizonale ->Letra Te Paguara ->Goma Ne Gjendje Shum Te Mire Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore E Gatshme Per Cfardolloj Prove Makina Ndodhet Ne Elbasan Cmimi:3200 Euro I Diskutueshem Nr cel:+355688239819
Kategoria: Makina

Okazion Audi A5 Manual Look S-Line 3.0

29 Janar 19:13
A5 motorr 3.0 naft, kamio manuale, ka 248.000 km origjinale, xenon bi-xenon, LOOK S-LINE, 4 goma te reja, sensor parkimi, sensor shiu, pilot automatik, kompjuter bordi, komando ne timon, sallon meshine ngjyr gri & jeshile S-line shume i paster etj etj... Cmimi 8.000 euro me letra shqiptare dhe 2 muaj Nr.0693785010
Kategoria: Makina

180 kompresor Benzine-gaz Okazion

29 Janar 19:03
180 kompresor benzine -gaz montuar ne gjermani shkruar edhe ne leje makine eshte ne gjendje super te mire me dogane te paguar serdilje lekure serdilje me ngrohje sensore dritash sensore shiu me liber sherbimesh 2 celesa.... Artur tel:0692629350
Kategoria: Makina

Volkswagen TOUAREG 2006 MANUAL 180,000

28 Janar 20:12
Shitet VW Touareg 2006, 2.5 Nafte, konsum i ulet. Vetem 180 000 kilometra Sherbimet e bera, GPS, Xhama te erret mbrapa, Pasqyra elektrike, Drita mjegulle, me Gome rezerve mbrapa Cmim i diskutueshem 5900 euro 068 21 27 468
Kategoria: Makina

SAPO ARDHUR- TOYOTA AURIS - 1.4 NAFTE - 2007

27 Janar 21:19
CEL : 068 21 21 347 TOYOTA AURIS VITI 2007 MOTORRI 1.4 NAFTE MOTORR ME KONSUM SHUME EKONOMIK KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC (+/-) KLIMA DIXHITALE NDERRIM MARSHESH TEK TIMON XHAMAT E 4 ELEKTRIK GOMAT E SAPO VENDOSURA SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ! ME DOGANE TE PAGUAR GJENDJE PERFEKTE GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ ! PER ME SHUME INFO CEL CEL : 068 21 21 347 NA NDIQNI NE FAQET TONA ✅FACEBOOK : Frenk Auto Quality ✅INSTAGRAM : frenk_auto_quality
Kategoria: Makina

Shitet VW Touareg

27 Janar 21:09
Kategoria Makina Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 Karburanti: Naftë Targa: shqiptare Prodhuesi VW Volkswagen Modeli Touareg Ngjyra E bardhë Struktura e veturës SUV Komuna Tiranë VW Touareg 3.0 Diezel Viti 2012 Makina me Dogane te paguar ???? ✔✔Makina esht Full EKSTRA V6 TDI BLUEMOTION Salloni Lekure E zez kseno Bikseno Sedile me Ngrofje Tavani Sedile me Ngrofje TV DVD CD Komando ne Timon Pasyra me Palosje Bagazhi Hapje Mbyllje me Buton Klima Zone Xhama Te Erret Origjinal Gomat e Reja Te gjitha sherbimet e Bera Km 200.000 Nr Kontakti 0697353449
Kategoria: Makina

Ford fusion 2009 Automat Zvicra me dogan

27 Janar 20:59
Ford fusion viti 2009 kamje Automat E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Motor 1.6 benzin Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult Gjendje perfekte gati per targa
Kategoria: Makina

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 Nafte 2006 START/STOP

27 Janar 20:48
Shitet Toyota Yaris 2006 START/STOP, 1.4 nafte e sapo ardhur me 155.000 km origjinale FULL EKSTRA Makina disponon: * Kambio manuale * Klima * Komando ne timon * Disqe alumini * Goma gjendje 95% * Xhama elektrik etj Makina ndizet dhe fiket kur pultin e ke ne xhep. E gatshme per cdo prove
Kategoria: Makina

Shes ford

27 Janar 20:33
Ford fiesta viti 2010 1.4 benzin kamio automat xhama te zinj origjinal . 3600€ i padiskutueshem fare
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook