Ilir Beka

Ilir Beka

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Toyota prius viti 2007 shitet ose ndrrohet

25 Shtator 20:42
Shitet toyota prius Viti prodhimit 2007 Makine hibride plus benzine 1.5 Super e kompleturar si makine Teper ekonomike Full opsionale Makina eshte no coment letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi sot 5500€ Mundesi ndrrimi me makine tjt me te madhe Per info cel 0686431333
Kategoria: Makina

VW Golf 6

25 Shtator 20:36
VW GOLF VI Motorr 2.0 TDI Navigator , aux , BT Sendilje me ngrohje Xhama te zinj Goma te reja Baxha xhami Drita kthese dhe automatike Letra te paguara 00355688730101
Kategoria: Makina

Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende

25 Shtator 17:45
Chevrolet Orlando 2011 1.6cc 6+1 vende. Makina disponon keto opsione: xhama elektrik, kondicioner, cruise control, radio cd bluetooth. Makina i ka sherbimet e bera rregullisht me liber dhe gomat i ka te reja. Letrat e prera deri me Korrik 2020. Mund ta kontrrolloni ku te doni. 00355674011100
Kategoria: Makina

Audi A3 2.0 nafte

25 Shtator 17:40
me dogan........taggtiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 Gl Glk ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira x3 ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA autosalloni kerr MERCEDES 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion FIAT PUNTO DUCATO STOLO FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V bmw m50 x5 x6 x3 Mercedes Benz ml270 w163 ml400 ml500 ML320 ML350 w164 w165 w166 amg look diesel automatic cdi SUV 4x4 bmw sllon c200 c220 c270 e200 220 e270 e320 rexhina gl g270 g400 g500 w140 w222 s300 s280 s320 s500 s600 ford opel renault peugeot citroen hyundai X3 0682140278
Kategoria: Makina

Shitet Golf 4 2001 6marsha tdi e kuqe

25 Shtator 17:35
Makina eshte ne gjendje perfekte!! E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj!! Me dokumenta te sapopaguara!! 0675129369
Kategoria: Makina

GOLF 4 AUTOMAT

25 Shtator 17:31
GJendje ahum e mire,viti 2000,letra te sapo prera per nje vit,te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asnje sherbim,klima,gjama elektrik,km origjinale 320 000,vetem nga nje shofer e perdorur ne shqiperi,kamio automatike gjendje shkelqyer, 0682828921
Kategoria: Makina

Audi A8 LUNGO Benzine 4.2 V8 Quattro

25 Shtator 17:26
AUDI A8 L BENZINE 4.2 V8 QUATTRO FULL EXTRA OPTION VERSIONI LUNGO POSEDON TE GJITHA OPSIONET INTERIOR I MBRENDSHEM LED FABIRKE SENDILE ME FTOHJE/NGROHJE PERTHYRJE MEMORIE ETJ.. NDEZJE START/STOP ME BUTON DYERT ME THITHJE DHE EXTRA KOMANDA XHAMAT ME NUANCE DHE DOPIO XHAM PARA MBRAPA.. BAXHO PANORAMIKE ME PANEL DIELLOR PASQYRAT ME PALOSJE REZISTENCE DRITA XENON BI XENON AUTOMATIKE SISTEM ME 4 POZICIONE PER JASTIKET E AJRIT FENER ME LARJE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA AUDI BOSSE NAVI TV BAGAZHIER ETJ.. MBYLLJE QENDRORE ME SHENJE GISHTI BAGAZHI HAPJE MBYLLJE ME BUTON 4GOMAT 90% TE REJA MAKINA KA 250.MIJE KM ORIGJINALE E SAPO ARDHUR DOGANE E PAGUAR GATI PER TARGA BEHET 100% ME GAZ /MOTORR I THJESHT SHUME E PASTET MBRENDA DHE JASHTE SHITET 11.500 EURO// MUNDESI NDRRIMI TEL 0684023026 WhatsApp
Kategoria: Makina

Toyota IQ me 37.000 KM !!!

25 Shtator 17:22
Shitet Toyota IQ 2010 1.0 benzin ne super gjendje sic e shikoni eshte me 37.000 km ,makina nuk asnje lloj difekti ose problemi eshte akull e re sic e shikoni. Me dokumenta te rregullta. 0695403261
Kategoria: Makina

Honda hr-v 1.6 4x4

25 Shtator 17:17
Shitet ose nderrohet honda hrv 1.6 benzine 4x4 me dy porta. Kondicioner. Foristrad shume ekonomike dhe e pershtatshme per impiant gazi. Me nderrim ka cmim tjeter 0672122458
Kategoria: Makina

Hyundai Santa Fe 2.2Diesel 4x4

25 Shtator 15:03
Vetem Shitet Hyundai Santa Fe 2.2CRDI 4WD me 7 vende ne super gjendje kambio automatike me funksion navi opsionet Kamera parkimi me Android 9 dhe USB ,eshte me sedilje ngrohje cdo gje e ka funksionale nuk ka asnje difekt nga ana mekanike dhe si elektronike. Makina eshte me dual marmita (exhaust) ,me sedilje bezhe shume e rehatshme nga brenda.Gomat i ka ne gjendje shume te mire Makina nga brenda eshte shume e paster si dhe nga jashte ,makina sapo jane nderruar vaji dhe filtri vajit ,filtri i arjit dhe si filtri naftes. Makina eshte ne super gjendje te garantuar. Me letra te rregulla siguracion dhe si taksat! Makinen mund ta kontrollojm ku te doni juve! 0695403261
Kategoria: Makina

Na ndiq në Facebook