Mercedez benc C 220 avangarde

Postuar nga: 4 Dhjetor 16:52
Makina esht ne super gjendje ska nevoj per asgje Esht shume e paster si nga brenda dhe nga jasht 0686517021

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 651 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook