Focus 2.0 benzin +gaz BRC 2009 me dogan

Postuar nga: 27 Nentor 17:24
Ford focus 2.0 benzin +gaz 2009 me dogan te paguar Motor me zinxhir impjant gazi brc I shenuar ne dokumenta Me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone Super ekonomike Gati per targa Cmim fiks I padiskutushem 3500 euro 355685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 589 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook